Hol? Ipolyvisken az iskolában
Mikor? Minden hétfőn 15:15 órai kezdettel
Miért?
A zene, a mozgás az ének kisgyermek korban (is) egy nagyon fontos alappillérje a személyiségfejlődésnek. Továbbá olyan területeket tudunk vele fejleszteni, amit kisikolás korban az írás, olvasás, matematika, idegen nyelvek tanulásánál a tanulók kamatoztatni tudnak.
Ennyi?És persze, magáért az örömért. A kisbabát is dallal, mondókával, ringatva nyugtatja a felnőtt. A zene sokkal több annál, mint aminek első gondolatként látszik. Éljünk a lehetőséggel!
A zene sokszínűsége mi mindent rejteget